Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
zaqzax
Junior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
256
23.05.2009, 17:11
PAWEŁEK DEBILU !!!!!!!!!!!
BRAWO WISŁA, 1:1 !!!
Pawełek mógł w pare sekund zaprzepaścić cały mecz.
Brawo Wisła, Warszawa z Wami !!
Warszawa - Mokotów!
zaqzax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zaqzax
Znajdź inne posty napisane przez zaqzax