Wyświetl pojedynczy post
zaqzax
Junior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 23.05.2009, 17:11
PAWEŁEK DEBILU !!!!!!!!!!!

BRAWO WISŁA, 1:1 !!!

Pawełek mógł w pare sekund zaprzepaścić cały mecz.

Brawo Wisła, Warszawa z Wami !!

Warszawa - Mokotów!
Odpowiedz cytując