Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
1288
23.05.2009, 15:09
grogoriogreg
napisał(a):
Idz sie teraz wyspowiadaj xD
Mecz bedzie w sieci dzis po 22 pewnie, wczesniej nei ma szans, ewentualnie szbciej moze byc skrot/bramki
Dzięki w takim razie jutro wrzucisz linka?
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat