Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 23.05.2009, 15:09
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Idz sie teraz wyspowiadaj xD

Mecz bedzie w sieci dzis po 22 pewnie, wczesniej nei ma szans, ewentualnie szbciej moze byc skrot/bramki
Dzięki w takim razie jutro wrzucisz linka?
Odpowiedz cytując