Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 23.05.2009, 14:26
maksinho napisał(a):Wyświetl post
Najciekawszy skład będzie - ciekawe kto w ataku
Beto z Dawidowskim

a tak na serio to myśle ze w tym meczu ważne bedzie kto pierwszy strzeli bramke... Lechia u siebie dobrze gra tak wiec jesli Oni pierwsi strzela bramke to moga się zamurowac.... a Wisła jak wszyscy wiemy nie zbyt lubi grac atakiem pozycyjnym...
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując