maksinho napisał(a):

Najciekawszy skład będzie - ciekawe kto w ataku
|
Beto z Dawidowskim
a tak na serio to myśle ze w tym meczu ważne bedzie kto pierwszy strzeli bramke... Lechia u siebie dobrze gra tak wiec jesli Oni pierwsi strzela bramke to moga się zamurowac.... a Wisła jak wszyscy wiemy nie zbyt lubi grac atakiem pozycyjnym...