Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.05.2009, 13:11
No to widzę, że nas "żałujących" jest więcej

Też tak teraz myślę, że trzeba było od razu zrobić jazdy na motocyklu i dokument miałbym już w ręku. No ale trudno. Ten "błąd młodości" można naprawić. Wymaga to tylko trochę czasu. Ale mam nadzieję, że jak się zapiszę na kurs to go w miarę szybko skończę i zdam egzamin. A że kilkanaście godzin robienia "ósemki" może zniechęcić..? Pewnie tak..
Odpowiedz cytując