As napisał(a):

|
Mogliby juz zdjac to logo z dolu, pol obrazu zaslania.
|
nie masz się czego czepiać?
logo miało być ściągnięte przy przeniesieniu kamery ale firma zapomniała jak sądzę. Zniknie nie martw się.
Teraz niczego na budowie nie zasłania - było po to wprowadzone aby nie było widać murawy. Teraz też tylko murawę zasłania. Przy ustawieniu na A/B będzie już bez logo.