Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2658
Stary 23.05.2009, 13:01
As napisał(a):Wyświetl post
Mogliby juz zdjac to logo z dolu, pol obrazu zaslania.
nie masz się czego czepiać?
logo miało być ściągnięte przy przeniesieniu kamery ale firma zapomniała jak sądzę. Zniknie nie martw się.
Teraz niczego na budowie nie zasłania - było po to wprowadzone aby nie było widać murawy. Teraz też tylko murawę zasłania. Przy ustawieniu na A/B będzie już bez logo.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując