Kocur napisał(a):

A ja sobie właśnie pluję w brodę że jak zdawałem na prawko w 94' roku to nie zrobiłem od razu motorów ... głupie 5 pytań więcej no i jazda.
A teraz muszę od początku wszystko i ... się nie chce
|
Też przeraża mnie po raz kolejny nauka teorii, no i ta nieszczęśliwa ósemka. 8-10 godzin jeżdżenia w kółko potrafi zniechęcić człowieka do życia. Zostało mi 16 godzin do wyjeżdżenia i egzamin może w tym roku się zbiorę, bo mają wprowadzić kat A od 24 lat
Jest cudo...

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....