uher napisał(a):

|
W sumie sam już drugi rok próbuje skończyć kurs w jumie ale cały czas to przekładam.
|
A ja sobie właśnie pluję w brodę że jak zdawałem na prawko w 94' roku to nie zrobiłem od razu motorów ... głupie 5 pytań więcej no i jazda.
A teraz muszę od początku wszystko i ... się nie chce
