Wyświetl pojedynczy post
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.05.2009, 11:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jakby połowa tych co zdała prawko B kupiła aveo a nie 200 konne fury to ilość wypadków by spadła o połowę.

500 cm3 na początek to w 101% wystarczający motor no i Suzuki bardzo dobre opinie zbiera jako marka sama w sobie


500 czy 600 nie wiem czy jest jakaś wielka różnica. W sumie sam już drugi rok próbuje skończyć kurs w jumie ale cały czas to przekładam. Raz, że nie miałbym gdzie trzymać motoru, dwa częste sytuacje, w których nieudolni kierowcy samochodów ignorują motocyklistów mnie przerażają. Motor to niesamowita adrenalina ale w 40% przypadków winę za wypadki ponoszą kierowcy aut. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba mieć jaja do tej zabawy.



QBAS napisał(a):Wyświetl post
Jednak co do praktycznej części, to jeśli ktoś zna dobrą szkołę gdzie można kat.A zrobić to czekam na wiadomość. Jeszcze jakby ktoś miał namiar na instruktora, który potrafi na prawdę nauczyć podstawowych zasad jazdy jednośladem to byłbym bardzo zobowiązany. Bo jak już mam te jazdy robić to wolałbym to z odpowiednim instruktorem robić niż z jakimś dyletantem.
Tu jest największy problem, bo w sumie nauka na 250ccm nijak się ma do jazdy na prawdziwej bestii.
Ostatnio edytowane przez uher : 23.05.2009 o godz. 11:14.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując