Jest kilku ciekawych zawodników na zapleczu ektraklasy m.in.:
Zagłębie Lubin:
- wiadomo, że Micański i Pawłowski bedą trudni do wyciągnięcia,
- za to Golińskiemu (28 lat, 11 goli i 6 asyst w tym sezonie) kończy się kontrakt 30.06.09 r.
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...al/profil.html
Korona Kielce:
- Hernani - środkowy obrońca 25 lat (znany wiekszosci) - to samo co Golinski - wolny zawodnik z dniem 30.06
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ni/profil.html
- Piotr Gawęcki - napastnik 20 lat - 8 bramek - do wyciągnięcia
- Jacek Kiełb - prawoskrzydłowy 21 lat - 6 bramek i 3 asysty
Znicz Pruszków:
- Tomasz Chałas - napastnik 21 lat - 7 bramek w 11 występach
Podbeskidzie B-B:
- Krzysztof Chrapek - napastnik 23 lata - 13 bramek i 4 asysty