Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.05.2009, 18:30
Jak nigdy nie bałem sie przed meczami, to dziś mam takie obawy co do wyniku. Boję się, żebyśmy nie stracili głupio punktów, bo to może nas kostować mistrza. Lechia gra z nozem na gardle, wiec na pewno nie będzie łatwo, ale mam nadzijeę na skromne 0:1 dla nas.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując