|
Jak nigdy nie bałem sie przed meczami, to dziś mam takie obawy co do wyniku. Boję się, żebyśmy nie stracili głupio punktów, bo to może nas kostować mistrza. Lechia gra z nozem na gardle, wiec na pewno nie będzie łatwo, ale mam nadzijeę na skromne 0:1 dla nas.
|