Temat
:
Motocykle i wszystko co z nimi związane.
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
26
22.05.2009, 17:37
Możecie coś powiedziec o POCKET BIKE
Wygodnie dla osób dorosłych? Bo ludzie ogólnie sobie chwalą. Jezdził ktos?
Pozdrawiam
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33