Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 22.05.2009, 16:21
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Porównywalne emocje to tylko w Bundelslidze i Ligue 1.
Powiedz Francuzowi o emocjach w Ligue 1 to cię wyśmieje
Mistrzowie w ostatnich latach:

2001/02 - Olympique Lyon
2002/03 - Olympique Lyon
2003/04 - Olympique Lyon
2004/05 - Olympique Lyon
2005/06 - Olympique Lyon
2006/07 - Olympique Lyon
2007/08 - Olympique Lyon


Według mnie w Polsce emocje mogą skończyć się już jutro.

Jeśli po jutrzejszym meczu będziemy liderami mistrza nikt nam nie odbierze.
Mecz o mistrzostwo, na własnym stadionie, ze zgodą - w takim meczu stracić punkty to potwierdzić, że na majstra się nie zasługuje
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując