mic napisał(a):

A moze jest w podstawowce i to jest tresc zadania ?
|
Hehe, no teoretycznie jest taka możliwość, z tym, że w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia jednak z "dorosłym" panem

Kojarze jego różne wypowiedzi, chocby z tematów samochodowych właśnie.
Chyba, że chodziło Ci o to, że ma 18 lat i jeszcze w podstawówce- no tego już wykluczyć nie mogę
