Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8111
Stary 22.05.2009, 15:48
mic napisał(a):Wyświetl post
A moze jest w podstawowce i to jest tresc zadania ?
Hehe, no teoretycznie jest taka możliwość, z tym, że w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia jednak z "dorosłym" panem Kojarze jego różne wypowiedzi, chocby z tematów samochodowych właśnie.

Chyba, że chodziło Ci o to, że ma 18 lat i jeszcze w podstawówce- no tego już wykluczyć nie mogę
Odpowiedz cytując