mcovalski napisał(a):

Myślę, że to nie jest sarkazm. Ja podzielam również to z danie.
|
Tu nie ma co podzielać dań czy zdań. Cele na tę chwilę są krótkoterminowe i cholernie jest istotne, aby je zrealizować.
Punkt 1) Wygrana w Gdańsku za wszelką cenę
Punkt 2) Wygrana ze Śląskiem w Krakowie
Punkt 3) Umocnienie kadry (przedłużenie kontraktów niektórych zawodników)
Punkt 4) Dopiero wtedy ewentualne zastanawianie się, czy też łudzenie, jak kto woli, czy zarząd zaryzykuje sporo kasy na kilku zawodników, którzy mogliby pomóc w walce o LM.