Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.05.2009, 11:15
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://picasaweb.google.pl/johnypans...42203018632402
Grał ktoś z was tutaj ? : )
Na samym początku przygody z ASG
I bardzo fajnie tam jest, bo nie potrzeba dużej ekipy, a standardowa rozgrywka -połowa broni budynku, połowa zdobywa zaczynając zza wału - daje dużo emocji
Niestety z tego co pamiętam budynek popada w ruinę, pierwsze piętro się zapada itd.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując