Canal plus pokazuję osobno mecz Lechia - Wisła a na C+2 pokazuję multiligę tak więc kto nie w Gdańsku ten przed tv w domu w knajpie i dopingować
Na orange sport pokazują :
16:50 Piłka nożna - EKSTRAKLASA: MECZE: POLONIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ I CRACOVIA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE