Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 22.05.2009, 10:52
Canal plus pokazuję osobno mecz Lechia - Wisła a na C+2 pokazuję multiligę tak więc kto nie w Gdańsku ten przed tv w domu w knajpie i dopingować

Na orange sport pokazują :
16:50 Piłka nożna - EKSTRAKLASA: MECZE: POLONIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ I CRACOVIA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 22.05.2009 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując