Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
smutny
Member
Od: 02.2007
Skąd: Podłęże
Offline
#
10
22.05.2009, 10:29
Poligon w Zakrzowie miazga cycków. Ja osobiście byłem tam z ASG i zabawa naprawdę przednia i można się ugadać z właścicielem żeby korzystać np. ze swoich pojazdów terenowych
smutny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do smutny
Znajdź inne posty napisane przez smutny