Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
maciekwisla
Member
Od: 07.2005
Skąd: Krakow
Offline
#
675
22.05.2009, 10:17
Lechia - Wisła 0-2
Pawełek - Singlar, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Cantoro
Bramki: Paweł Brożekx2
TYLKO WISŁA!
Semper Fidelis!
maciekwisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekwisla
Znajdź inne posty napisane przez maciekwisla