Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 22.05.2009, 08:32
Gdybym był Bednarzen, to zrobił bym wszystko by sprowadzic Kamila Bilińskiego. To juz nie jest anonimowy zawodnik 21 bramek na 25 meczach w Młodej Ekstraklasie to jest pewnien wyczyn ! Myśle że za jakieś 500 tysiecy zł dało by sie do wyhaczyć ze Śląska. To by był na pewno dobry zakup.
Odpowiedz cytując