wislak68 napisał(a):

Ponieważ chcesz być dziwakiem to zapewne nim jesteś. W związku z tym powinieneś przyjąć do wiadmości że Twoje opinie mogą "odstawać" od opinii zdecydowanej większość. A zatem nie powinno Cię dziwić że na tym forum ze swoimi pogladami pozostajesz w mniejszości jednego. I wynika to nie tyle z oportunizmu interelekutorów co raczej z Twojej "ułomności". Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że Twoje dziwactwo przeszło zapewne w jakąś bardziej zaawansowaną fazę...
|
Gratuluje wnikliwej analizy mojej osoby.Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę o czym Ty piszesz?Rozumiem że jestem ułomny bo jestem w mniejszości do kilku osób tu piszących

?.To forum to jakaś wyrocznia ułomności bądź nie?.Bycia dziwakiem?Wyjdź na pole, równie dobrze mógłbym odbić piłeczkę, powołując się na trochę większą grupę badawczą niż tylko temat polityczny na forum Wisły i wyszło by że większość naszego społeczeństwa to dziwacy bądź ułomni bo nie zgadzają się z Twoim sposobem myślenia.A może powinienem stwierdzić że w takim wypadku to Ty jesteś ułomny?

.Myślisz że większość tu piszących z drugiej strony barykady przejęła by się że prezentuje poglądy które są w mniejszości?Czuli by się bardziej ułomni z tego powodu?

Więc daj sobie spokój z próbami robienia z inaczej myślących niż Ty, ułomnych a zajmij się merytoryczną krytyką danego poglądu.
A co do tematu ankiety to ja na niej wymiękłem i to szybko.Dobrnąłem do końca ale połowa pytań to dla mnie odpowiedź - nie mam opinii w tej sprawie, co nie znaczy że nie wiem o co biega i nie mam przemyśleń, tylko nie mam żadnych szczegółowych danych by wiedzieć czy....jestem definitywnie za lub przeciw
-przyjęcia Turcji do UE
-przestrzegania ochony środowiska
-wspólnego stanowiska vs największych mocarstw
-wejścia euro, dostaw gazu i wielu innych ...
Za apelem qazwsx123 - genialnym skądinąd - Tak zagłosuje za pseudo żydówke a odpuszcze sobie Polaka