Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 21.05.2009, 23:13
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
http://allegro.pl/item641725340_bile...k_wroclaw.html co myslicie o tym koniuuuuu ..50 biletow ciekawe....... kolejke juz pewnie bedzie zajmowac w niedziele
HEHE trochę podejrzana ta aukcja. Nie dość, że adres dokładny podany, to jeszcze nic nie pisze o zapłacie przy odbiorze, tylko od razu na konto. Pewnie nawet nie wie jakie sektory są, bo o tym też ani słowa
Odpowiedz cytując