Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1458
21.05.2009, 23:13
vip2008
napisał(a):
http://allegro.pl/item641725340_bile...k_wroclaw.html
co myslicie o tym koniuuuuu ..50 biletow ciekawe....... kolejke juz pewnie bedzie zajmowac w niedziele
HEHE trochę podejrzana ta aukcja. Nie dość, że adres dokładny podany, to jeszcze nic nie pisze o zapłacie przy odbiorze, tylko od razu na konto. Pewnie nawet nie wie jakie sektory są, bo o tym też ani słowa
gris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gris
Odwiedź stronę domową użytkownika gris!
Znajdź inne posty napisane przez gris