Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 21.05.2009, 22:55
Ktos pamieta jeszce Marka Penkse

Wg 90 minut gral nawet ładnie w Dynamie Dreznie (34 mecze),a potem trafil do siebie na Slowacje i gra ,lub nie gra ( bo statystyk brak) w TATRAN Prešov .


Gdyby nie Riley ...............
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując