Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 21.05.2009, 22:48
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
dokladnie ale dziwi fakt skad maja dostep do biletow.Wiec stoja od rana w kolejce albo maja inne zrodlo,Dla mnie chore ze mozna nabyc dowolna ilosc biletow,to logiczne ze nawet oplaca sie takiemu "zapracowanemu" konikowi stac od 6 w kolejce bo i tak na kazdym bilecie ma przebice 100%

Tylko teraz przez pierwsze dwa dni osoby z KK będą mogły kupić bilet, więc pewnie mają jakieś zaufane źródło. Ryba psuje się od głowy...
Odpowiedz cytując