masterlag napisał(a):

Wszystko fajnie, ale generalnie w Polsce raczej się na młodych nie stawia :/ (ewentualnie ci co wrócą z wypożyczeń z Ekstraklasowych klubów).
Swoją drogą to Mączyński nie jest raczej ofensywnym graczem? 
A jak na europejskie puchary to np. na PO pasowałoby wzmocnienie. Bo Singlar nie przekonuje mnie tak a 100%.
|
Faktycznie jest tak w rzeczywistości tylko czy jest to dobre dla młodych graczy

Raczej lepszym rozwiązaniem jest dawanie szans w macierzystym klubie. Ja tam w Singlara nie wierze tak jak w Burligę. Chłopak w ME strzelał mnóstwo bramek. Na zgrupowaniu w Hiszpanii zrobione testy wydolnościowe to właśnie Łukasz był najlepszy. Mimo, iż nie grał na pozycji prawego obrońcy to ja twierdzę, że może być najlepszym prawym obrońcą w lidze (prawie jak Lahm ;D). Ma ku temu jak najlepsze predyspozycje. A co do Mączyńskiego to jest piłkarz bardziej podobny do Cantoro niżeli Sobola, ale myślę , że też z powodzeniem radziłby sobie na tej pozycji. Co do innych z ME to są piłkarze, którzy mają potencjał lecz brakuje im ogrania w lidze. Pozdro