marco94 napisał(a):

|
W przyszłym sezonie w Lidze Europejskiej (faza grupowa) jest miejsce dla obrońcy tytułu.Ponieważ Szachtar zagra w el. LM to kto zajmie wolne miejsce? Czy Werder czy też drużyna z Anglii, jak jest napisane na stronie Berta Kasiessy?
|
Werder , czytałem o tym dzisiaj na jednym z serwisów