Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 21.05.2009, 22:19
marco94 napisał(a):Wyświetl post
W przyszłym sezonie w Lidze Europejskiej (faza grupowa) jest miejsce dla obrońcy tytułu.Ponieważ Szachtar zagra w el. LM to kto zajmie wolne miejsce? Czy Werder czy też drużyna z Anglii, jak jest napisane na stronie Berta Kasiessy?

Werder , czytałem o tym dzisiaj na jednym z serwisów