Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#671
Stary 21.05.2009, 22:05
Lechia - Wisła 1-3

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Ćwielong

Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Niedzielan

Bramki: Małecki, Paweł Brożek, Sobolewski