Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2772
Stary 21.05.2009, 20:48
wykład na SGSP
profesor na wykładzie z Teorii spalania i wybuchów:
- Wybuch deflagracyjny różni się od wybuchu detonacyjnego przede wszystkim szybkością fali uderzeniowej. Jeśli w czasie pożaru nastąpi wybuch deflagracyjny zdążycie jeszcze krzyknąć "o k***". Jeśli to będzie detonacja, to nawet nie zdążycie o tym pomyśleć.
Odpowiedz cytując