Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
3459
21.05.2009, 20:48
Mam nadzieję że w Krakowie wygra kandydat z Polski a nie jakaś pseudo żydówka.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123