Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9884
Stary 21.05.2009, 20:46
wolek1986 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się co załamywać, że może nie być transferów... Tak na dobrą sprawę Barcelona najbardziej zyskała, gdy nie miała kasy na transfery. Wtedy do składu wskoczyli: Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta. Byli oni wtedy naprawdę młodziutcy. Może czas na naszych młodych. BR Pawełek (Cebanu, Kurto),PO Singlar (Burliga), ŚO Głowacki, Marcelo (Kowalski, Rajfur wkońcu wychowanek Bordeux),LO Piotr Brożek (Diaz), PP Małecki (Łobodziński, Kubowicz),DP Sobolewski (Mączyński, Janik),OP Garguła (Jirsak),LP Ćwielong (Jeleń),NA Paweł Brożek, Boguski (Leszczak, Jonczyk, Batko) Trzeba być dobrej myśli Pozdrawiam
Wszystko fajnie, ale generalnie w Polsce raczej się na młodych nie stawia :/ (ewentualnie ci co wrócą z wypożyczeń z Ekstraklasowych klubów).
Swoją drogą to Mączyński nie jest raczej ofensywnym graczem?
A jak na europejskie puchary to np. na PO pasowałoby wzmocnienie. Bo Singlar nie przekonuje mnie tak a 100%.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując