wolek1986 napisał(a):

Nie ma się co załamywać, że może nie być transferów... Tak na dobrą sprawę Barcelona najbardziej zyskała, gdy nie miała kasy na transfery. Wtedy do składu wskoczyli: Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta. Byli oni wtedy naprawdę młodziutcy. Może czas na naszych młodych. BR Pawełek (Cebanu, Kurto),PO Singlar (Burliga), ŚO Głowacki, Marcelo (Kowalski, Rajfur wkońcu wychowanek Bordeux),LO Piotr Brożek (Diaz), PP Małecki (Łobodziński, Kubowicz),DP Sobolewski (Mączyński, Janik),OP Garguła (Jirsak),LP Ćwielong (Jeleń),NA Paweł Brożek, Boguski (Leszczak, Jonczyk, Batko) Trzeba być dobrej myśli Pozdrawiam
|
Wszystko fajnie, ale generalnie w Polsce raczej się na młodych nie stawia :/ (ewentualnie ci co wrócą z wypożyczeń z Ekstraklasowych klubów).
Swoją drogą to Mączyński nie jest raczej ofensywnym graczem?

A jak na europejskie puchary to np. na PO pasowałoby wzmocnienie. Bo Singlar nie przekonuje mnie tak a 100%.