|
Akurat PZPN to 'troche' inna kwestia niz KL i Ekstraklasa. Chociaz niestety wiekszosc tego nie zauwaza, nie mowiac juz o dziennikarzach, ktorzy rzekomo sa specjalistami w danej dziedzinie.
Zeby nie bylo watpliwosci. W ekstraklasie jest praca spoleczna. Kase bierze Zarzad PZPN. To sa dwie zupelnie inne kwestie.
|