Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7062
Stary 21.05.2009, 20:34
Akurat PZPN to 'troche' inna kwestia niz KL i Ekstraklasa. Chociaz niestety wiekszosc tego nie zauwaza, nie mowiac juz o dziennikarzach, ktorzy rzekomo sa specjalistami w danej dziedzinie.

Zeby nie bylo watpliwosci. W ekstraklasie jest praca spoleczna. Kase bierze Zarzad PZPN. To sa dwie zupelnie inne kwestie.
Odpowiedz cytując