Wyświetl pojedynczy post
areksen
Member
 
 
Od: 08.2004
Skąd: [Wietrzne Miasto] Bridgeview

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 21.05.2009, 20:25
Donki napisał(a):Wyświetl post
Cztery miesiące a nie dwa
Cztery miesiace bedzie zamkniety stadion Lecha ale tylko 2 miesiace beda grac we Wronkach, bo pierwsze 2 miesiace to przerwa letnia!!
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
FIRE WE LOVE YOU!!!
Odpowiedz cytując