Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
areksen
Member
Od: 08.2004
Skąd: [Wietrzne Miasto] Bridgeview
Offline
#
2634
21.05.2009, 20:25
Donki
napisał(a):
Cztery miesiące a nie dwa
Cztery miesiace bedzie zamkniety stadion Lecha ale tylko 2 miesiace beda grac we Wronkach, bo pierwsze 2 miesiace to przerwa letnia!!
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
FIRE WE LOVE YOU!!!
areksen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do areksen
Znajdź inne posty napisane przez areksen