donPedro23 napisał(a):

To jest dramat, dzisiaj zakazane jest piro, cenzurują flagi i transy, a za niedługo ****a będzie zakaz noszenia szalika i dopingowania. Quo vadis Ekstra(?)klaso
|
Ty chyba nie wiesz że dostali ta karę za rzucenie butelki na boisko a nie za race!
http://www.legialive.pl/news/30426_L...h_ukarane.html
Ze co ze ta butelka była plastikowa niby

? hahaha taaa jasne PZPN, PZPN je.. je.. PZPN