Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7058
Stary 21.05.2009, 19:46
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
To jest dramat, dzisiaj zakazane jest piro, cenzurują flagi i transy, a za niedługo ****a będzie zakaz noszenia szalika i dopingowania. Quo vadis Ekstra(?)klaso
Ty chyba nie wiesz że dostali ta karę za rzucenie butelki na boisko a nie za race!

http://www.legialive.pl/news/30426_L...h_ukarane.html
Ze co ze ta butelka była plastikowa niby? hahaha taaa jasne PZPN, PZPN je.. je.. PZPN
Ostatnio edytowane przez Donki : 21.05.2009 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując