Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
8080
21.05.2009, 19:28
zalezy- bywa, ze na wszystko, bywa ze akcja 'bez vatu' dotyczy wybranego asortymentu. Trzeba doczytac.
na poczatku maja bylo (rzekomo) taniej na wszystko.
re_set
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do re_set
Znajdź inne posty napisane przez re_set