Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2983
Stary 21.05.2009, 19:19
I Kupon :
Bodeaux - Monaco 1
Lyon - Caen 1
Wolfsburg - Brema 1
Lechia G. - Wisła 2
3,57

II Kupon :
Auxerre - St.Etienne 1
M'Gladbach - Dortmund 2
Sparta P. - Jablonec 1
Podbeskidzie - Turek 1
Nancy - Marsylia 2
15,88
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 21.05.2009 o godz. 21:23.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując