Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 21.05.2009, 19:04
A ja daje ,,dalej'' i wraca mi do testu , bez pokazania wyników .
IE uzywacie czy jakiejs innej przegladarki ?

Wilku odniose sie do Twojego posta pozniej , zebys nie myslal , ze unikam odpowiedzi

tutaj jeszcze jedna ,,sciagawka'' tego typu(+mozna dla ciekawosci porownac swoje preferencje z wszystkimi partiami europejskimi startujacymi w tych wyborach ) , ktora juz wklejalem kilka stron temu .

http://euprofiler.eu/
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.05.2009 o godz. 19:12.