Temat
:
Mecz Lechia - Wisła
Wyświetl pojedynczy post
szereg
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
75
21.05.2009, 18:57
A nie wie ktoś jak wygląda sytuacja osób które chciałyby sobie przekimać w gdańsku z 3-4 godzinki żeby od razu po meczu nie jechać, tylko na następny dzień?
byle sucho było :)
Ostatnio edytowane przez szereg : 21.05.2009 o godz. 20:50.
szereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szereg
Znajdź inne posty napisane przez szereg