Wyświetl pojedynczy post
szereg
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 21.05.2009, 18:57
A nie wie ktoś jak wygląda sytuacja osób które chciałyby sobie przekimać w gdańsku z 3-4 godzinki żeby od razu po meczu nie jechać, tylko na następny dzień?
byle sucho było :)
Ostatnio edytowane przez szereg : 21.05.2009 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując