Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7049
Stary 21.05.2009, 18:46
gromaders napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

no proszę jakie to smutne, cały świat przeciwko Smudzie i Amice, szczerze do szału to mnie już doprowadzają jego wypowiedzi, w każdej musi mieć o coś pretensje, zawsze mu coś nie pasuje, jak zremisuje to nie wina jego i jego pseudo grajków tylko reszty świata
Podobnie do Petrescu albo obecnego zarządu KP Legia.
Odpowiedz cytując