Sliver12 napisał(a):

|
Ta wschodnia trybuna ma mieć ponoć 12 000 pojemności. Ale z narożnikami czy bez? Bo jak się domyślam to raczej z narożnikami
|
Z narożnikami

Po wybudowaniu, miejsca na całej szerokości będą jednym wielkim sektorem. Więc od strony boiska narożnik nie będzie się tak rzucał w oczy. Oczywiście w południowej cześci trubyny będą "zasieki" oddzielające sektor gości. Ten element niewątpliwie będzie się wyróżniał

.