Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2628
Stary 21.05.2009, 18:44
Sliver12 napisał(a):Wyświetl post
Ta wschodnia trybuna ma mieć ponoć 12 000 pojemności. Ale z narożnikami czy bez? Bo jak się domyślam to raczej z narożnikami
Z narożnikami
Po wybudowaniu, miejsca na całej szerokości będą jednym wielkim sektorem. Więc od strony boiska narożnik nie będzie się tak rzucał w oczy. Oczywiście w południowej cześci trubyny będą "zasieki" oddzielające sektor gości. Ten element niewątpliwie będzie się wyróżniał .
Odpowiedz cytując