|
w pytę, że 4 sezon uważacie za najlepszy z wszystkich serii PB, jak przez 2 pierwsze sezony uważałem ten serial rzeczywiście za jeden z lepszych w TV...tak od 3 straszna obniżka formy...a ostatni sezon to już nakręcony na siłę żeby zamknąć to jako tako
co do gry aktorów to oglądając to czułem się jakbym oglądał niskobudżetowe produkcje amerykańskie, jedynie z całego sezonu na plus te dwa ostatnie odcinki bo jak cała seria była chujowa to końcówką nadrobili trochę
o!takie moje zdanie
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
|