Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 21.05.2009, 18:35
w pytę, że 4 sezon uważacie za najlepszy z wszystkich serii PB, jak przez 2 pierwsze sezony uważałem ten serial rzeczywiście za jeden z lepszych w TV...tak od 3 straszna obniżka formy...a ostatni sezon to już nakręcony na siłę żeby zamknąć to jako tako

co do gry aktorów to oglądając to czułem się jakbym oglądał niskobudżetowe produkcje amerykańskie, jedynie z całego sezonu na plus te dwa ostatnie odcinki bo jak cała seria była chujowa to końcówką nadrobili trochę

o!takie moje zdanie
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując