dzwd napisał(a):

Witam !
Jak podpisać certyfikaty w N95?spotkał się już z takim problemem? bo nie mogę nic zainstalować .
|
Zlam symbiana i nie bedziesz miec problemu. Swietny tutorial jest na
www.n95.com.pl. a jakbys nie chcicla sa tez tam poradniki krok po kroku jak podpisywac