Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 21.05.2009, 17:39
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Ty to lubisz się babrać w byle czym - wycieczką był tekst o dziurawieniu puszek, który mógł być dwojako odczytany i tyle.
Skoro mnie o cos "oskarzasz" to chcialbym wiedziec laskawie o co. A to ze zrozumiales jak zrozumiales to tylko i wylacznie Twoja sprawa. Zdarza sie, wczesniej mogles sie dopytac o co dokladnie chodzi jak mnie nie zrozumiales
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
I taka luźna prośba do Ciebie : przestań co kawałek komentować postępowania moderatorów w miejscu innym niż ten temat.
Chodzi o temat o naszych pilkarzach ? Skomentowalem az JEDEN RAZ, bo nie podoba mi sie psioczenie bez powody na naszych pilkarzy i brak reakcji modow. Wiec skad to "co kawalek" ? Obiecuje komentowac Wasze postepowania tylko w tym temacie
Ostatnio edytowane przez mic : 21.05.2009 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując