Romy S. napisał(a):

|
Ty to lubisz się babrać w byle czym - wycieczką był tekst o dziurawieniu puszek, który mógł być dwojako odczytany i tyle.
|
Skoro mnie o cos "oskarzasz" to chcialbym wiedziec laskawie o co. A to ze zrozumiales jak zrozumiales to tylko i wylacznie Twoja sprawa. Zdarza sie, wczesniej mogles sie dopytac o co dokladnie chodzi jak mnie nie zrozumiales
Romy S. napisał(a):

|
I taka luźna prośba do Ciebie : przestań co kawałek komentować postępowania moderatorów w miejscu innym niż ten temat.
|
Chodzi o temat o naszych pilkarzach ? Skomentowalem az JEDEN RAZ, bo nie podoba mi sie psioczenie bez powody na naszych pilkarzy i brak reakcji modow. Wiec skad to "co kawalek" ? Obiecuje komentowac Wasze postepowania tylko w tym temacie
