Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7046
Stary 21.05.2009, 16:22
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawe jest to że we wczorajszym PS Smuda twierdził że to Maciek Skorża jest w stresie bo ważą się jego losy w Wiśle . Według niego Maciek miałby być zmieniony w przypadku nie zdobycia mistrzostwa. Odebrałem to jako typową gierkę psychologiczną ale może coś jest na rzeczy i Franio czai się na fuchę po Maciusiu. Ale byłyby jaja gdyby się to ziściło.... .
Jakakolwiek będzie nasza pozycja na koniec sezonu to nie wyobrażam sobie żeby zwolniono Skorżę.
Ciągłość pracy trenerskiej jest w profesjonalnym futbolu bardzo ważna. Łudzę się, że Cupiał w końcu to zrozumiał.
A co do Lecha to na pewno takie spekulacje prasowe im nie pomagają
Dobrze, że wygrali Puchar Polski, dzięki temu i Polonia i Bełchatów mają jeszcze o co grać i następna kolejka zapowiada się bardzo ciekawie.
Odpowiedz cytując