Jakakolwiek będzie nasza pozycja na koniec sezonu to nie wyobrażam sobie żeby zwolniono Skorżę.
Ciągłość pracy trenerskiej jest w profesjonalnym futbolu bardzo ważna. Łudzę się, że Cupiał w końcu to zrozumiał.
A co do Lecha to na pewno takie spekulacje prasowe im nie pomagają

Dobrze, że wygrali Puchar Polski, dzięki temu i Polonia i Bełchatów mają jeszcze o co grać i następna kolejka zapowiada się bardzo ciekawie.