Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#663
Stary 21.05.2009, 13:29
Lechia - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Paweł Brożek

Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Niedzielan

Bramki: Paweł Brożek x 2, Ćwielong
"Jesteśmy dumą tego miasta..."