Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
661
21.05.2009, 13:19
Lechia - Wisła
Bramka: Pawełek
Obrona: Singlar, Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek
Pomoc: Diaz, Sobolewski, Zieńczuk, Małecki
Atak: Ćwielong, Pa. Brożek
Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Niedzielan
Wynik 0:2
Bramki: Pa. Brożek, Diaz
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch