Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline
#
1261
21.05.2009, 11:23
Pewnie legioniści też sobie ten link na siakimś swoim forum przesyłają i mobilizują ludzi co by głosowali
Rob_Zombie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rob_Zombie
Znajdź inne posty napisane przez Rob_Zombie