Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 21.05.2009, 10:53
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Zaprezentowalismy sie niezle pod wzgledem kibicowskim (ok.1000 flag na kij, 200 rac; ok.8600 osob na meczu we wtorek). Ponadto jest to dla nas duzy sukces organizacyjny, bo na przygotowania do wyjazdu mielismy tylko nieco ponad tydzien.
A to, że dostaliście po 5 tys zł to prawda ?
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując