bbbnba napisał(a):

|
Zaprezentowalismy sie niezle pod wzgledem kibicowskim (ok.1000 flag na kij, 200 rac; ok.8600 osob na meczu we wtorek). Ponadto jest to dla nas duzy sukces organizacyjny, bo na przygotowania do wyjazdu mielismy tylko nieco ponad tydzien.
|
A to, że dostaliście po 5 tys zł to prawda ?
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...