Temat
:
Wydrukować, w szatni powiesić !
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
147
21.05.2009, 09:57
Proponował bym przenieść tą dyskusje do tematu o Wiśle w Europejskich pucharach :
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5815
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990