Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 21.05.2009, 09:57
Proponował bym przenieść tą dyskusje do tematu o Wiśle w Europejskich pucharach : http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5815