Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 21.05.2009, 09:17
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
nie pogniewałbym się jakby ta trojca przyszła Roger,Majewski,Rengifo.Rengifo gdyby Brożek odszedł no a jak przyjdzie Roger i Majewski to co ława Sobol i Jirsak? jeszcze będzie Guła kupić prawego obrońce i bramkarza.Tylko czy będzie kasa...
zejdźcie z chmur...
Rogerowi wyraźnie znudziła się już Polska i granie za 300tys euro/rok. Spaceruje w Legii, tak samo byłoby w Wiśle czy Amice. Niech jedzie do tej Holandii czy Rosji, nikt pożytku z niego już tu nie będzie miał.
Rengifo - cena pewnie ze 2melony euro, a dla konkurenta z Polski - 3
Majewski - Wojciechowski nie wzmocni rywala z Polski, a gdyby nawet jakimś cudem do nas przyszedł to w Kraku można się zabawić nie gorzej niż w Wawie i zapewne on zechciałby z tego skorzystać...
Odpowiedz cytując