Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.05.2009, 07:53
Egzamin teoretyczny niestety także trzeba zdać razem z tymi, którzy zdają na B (tyle że do testu dodają kilka pytań odnośnie motocykla).
Na egzaminie w ośrodku robisz tylko ósemkę i ruszanie pod górkę więc to jest pestka, jedna trasa przejazdu w mieście czyli nie jest tak trudno. Jeśli ktoś miał wcześniej jakiś skuter to jednak takie doświadczenie może się przydać, choć porównywanie skutera (suszary ;p) do motocykla jest trochę nie na miejscu

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując