Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.05.2009, 23:35
re_set napisał(a):Wyświetl post
Panowie (i Panie, jesli jakies tu sa),
jako, ze powoli zaczynam realizowac marzenia o wlasnym motocyklu, uznalam, ze pora zainteresowac sie prawem jazdym- poleccie mi prosze dobra szkole w Krakowie, gdzie mozna zrobic kurs kat. A (najchetniej jeszcze w miare rozsadna cenowo).
I jeszcze pytanie- czy majac prawo jazdy kat B musze uczeszczac na czesc teoretyczna w calosci? Bo czasu u mnie jak na lekarstwo, a i sale wykladowe powoli mnie odrzucaja, wiec wolalabym uniknac koniecznosci uczenia sie, co oznacza czerwony znak z bialym prostokatem itp
powiem tak, jezeli umiesz jezdzic juz na motorze, to byle jaką szkołe bierz, byle by szybko papiery wypisali, bo i tak sie niczego szczegolnego tam nie nauczysz,
moge ci polecic przynajmniej jesli chodzi o teorie klakson, 4 lekcje po 1.5 godziny, wszystko ogladanie filmow, tyle ze z wypisaniem wczesniej papierow w trakcie jazd moze byc problem
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując