powiem tak, jezeli umiesz jezdzic juz na motorze, to byle jaką szkołe bierz, byle by szybko papiery wypisali, bo i tak sie niczego szczegolnego tam nie nauczysz,
moge ci polecic przynajmniej jesli chodzi o teorie klakson, 4 lekcje po 1.5 godziny, wszystko ogladanie filmow, tyle ze z wypisaniem wczesniej papierow w trakcie jazd moze byc problem